CZŁOWIEK O TYSIĄCU TWARZY- 17 TYDZIEŃ KINA HISZPAŃKIEGO
Francisco Paesa, tajny agent hiszpańskiego rządu, po powrocie do rodzinnego kraju dostaje zlecenie ukrycia półtora miliarda peset pochodzących ze źródeł publicznych. 
2017-03-24 21:00

Kino MUZA Poznań Święty Marcin 30
SONIA
 
Siedmioletnia Sonia po raz pierwszy nocuje poza domem. U Celestyny, jej nowej koleżanki, wszystko jest całkiem inne, a nawet odrobinę magiczne – jedzenie jest egzotyczne (i trochę śmieszne – np. kasza nazywa się kuskus), kolory dziwnie różowe, a korytarze ogromne. Drzwi jest mnóstwo, a za każdymi czają się rzeczy osobliwe i trochę niepokojące. To będzie długa noc, a Sonia nieprędko zaśnie. Na szczęście dzięki parze wyjątkowo rozmownych borsuków ta noc będzie pełna niezapomnianych przygód. „Sonia” to adaptacja książki Piji Lindenbaum – tej samej, która opisała przygody Nusi i Zlatanki
Kat. wiekowa 6+
2017-03-25 13:15

Kino MUZA Poznań Święty Marcin 30
MOONLIGHT
Ponadczasowa opowieść o relacjach międzyludzkich i odkrywaniu siebie. "Moonlight" jest opowieścią o dorastaniu ubogiego, czarnego chłopca. Dorasta on w jednej z niebezpieczniejszych dzielnic Miami i stara się znaleźć swoje miejsce w świecie. Handel narkotykami na ich osiedlu kontroluje Juan (Mahershala Ali), który staje się swego rodzaju zastępczym ojcem Chirona. Czysty i widny dom, w którym Juan mieszka ze swoją dziewczyną Teresą (Janelle Monáe) staje się dla chłopca oazą stabilności, miejscem gorących posiłków, świeżej pościeli i swobodnych rozmów. Drugim, równie bolesnym i skomplikowanym motywem przewodnim, jest związek Chirona z jego matką, Paulą (Naomie Harris), która stacza się w wyniszczający nałóg narkotykowy, których dostarcza jej Juan.
2017-03-25 14:45

Kino MUZA Poznań Święty Marcin 30
MUSIMY POROZMAWIAĆ- 17 TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO
 
Nuria ma znakomitą pracę, piękne mieszkanie i idealnego narzeczonego. Ma także byłego męża, który niedawno stracił pracę. Nuria nie chce przybić go prośbą o rozwód, dlatego ukrywa prawdę o sobie. 
2017-03-25 16:45

Kino MUZA Poznań Święty Marcin 30
Modułowy system sprzedaży i rezerwacji biletów Bilety24.