GNIEW
 
reż. Ludwig Shammasian, Paul Shammasian | Wielka Brytania, 2017 | 91 min.

Katolicka Irlandia. Malky (Orlando Bloom) to pozornie twardy facet, który pracuje jako robotnik przy rozbiórce starego kościoła, a czas wolny spędza w pubach. Pewnego dnia do jego miasteczka powraca długo niewidziany i poważany przez wszystkich ksiądz (James Smillie). Wraz z nim powracają skrywane traumy z dzieciństwa Malky'ego. Mężczyzna zaczyna odtrącać najbliższych, zachowuje się destrukcyjnie, rani siebie, matkę i swoją dziewczynę Emmę (Janet Montgomery) a jego gniew narasta. Samotnie spróbuje zmierzyć się z przeszłością.
2018-01-17 17:00

Kino MUZA Poznań Święty Marcin 30
I TAK CIĘ KOCHAM
I tak cię kocham” to oparta na faktach historia związku urodzonego w Pakistanie komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, mimo dzielących oboje różnic kulturowych. Przekroczenia granic strzec będą zdeterminowani rodzice ukochanej, na drodze szczęściu staną również oczekiwania rodziny Kumaila. A to dopiero początek wyzwań, jakim zakochani będą musieli stawić czoła.
Film opowiada prawdziwą historię miłości wystawionej na ogromną próbę. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć szczęście zakochanych, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze. „I tak cię kocham” podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei.
2018-01-17 18:45

Kino MUZA Poznań Święty Marcin 30
KSIĘŻYC JOWISZA- FILOZOFICZNA ŚRODA Z GUTEK FILM
 
Postrzelony uchodźca zyskuje zdolność lewitacji, co pewien lekarz chce wykorzystać do wydostania się z tarapatów finansowych.
2018-01-17 21:00

Kino MUZA Poznań Święty Marcin 30
MOONLIGHT
Ponadczasowa opowieść o relacjach międzyludzkich i odkrywaniu siebie. "Moonlight" jest opowieścią o dorastaniu ubogiego, czarnego chłopca. Dorasta on w jednej z niebezpieczniejszych dzielnic Miami i stara się znaleźć swoje miejsce w świecie. Handel narkotykami na ich osiedlu kontroluje Juan (Mahershala Ali), który staje się swego rodzaju zastępczym ojcem Chirona. Czysty i widny dom, w którym Juan mieszka ze swoją dziewczyną Teresą (Janelle Monáe) staje się dla chłopca oazą stabilności, miejscem gorących posiłków, świeżej pościeli i swobodnych rozmów. Drugim, równie bolesnym i skomplikowanym motywem przewodnim, jest związek Chirona z jego matką, Paulą (Naomie Harris), która stacza się w wyniszczający nałóg narkotykowy, których dostarcza jej Juan.
2018-01-18 16:30

Kino MUZA Poznań Święty Marcin 30
Modułowy system sprzedaży i rezerwacji biletów Bilety24.